Маринади

Хочете краще та швидке рішення для м'яса, риби і овочів? Тоді тут Ви знайдете хороший і цікавий варіант для маринування м'ясних і овочевих виробів.

Маринади виготовляються на різних засадах: від водної до масляної. Всі основи під маринад мають право називатися хорошими. Вся справа смаків. Ми також пропонуємо Вам спробувати і оцінити маринади нашої ТМ «VikShir» на основі рослинних масел і натуральних соків.

Переваги маринадів VikShir: ​​використання тільки таких інгредієнтів, які будь-яке м'ясо зробить соковитим, ніжним і смачним. Маринад настільки простий у застосуванні, що досить просто нанести його на продукт і все. Також ми вирішили зіграти на ціні. У наших маринадів дуже низька дозування. Так 200 грам маринаду може легко замаринувати три кілограми м'яса. Більш того, наш маринад ще і може швидко маринувати м'ясо, рибу та овочі. Тому, вигода нашого маринаду дуже проста і очевидна.

УВАГА! Через те, що наші маринади складаються з натуральних інгредієнтів, зберігатися він може, не більше чотирьох місяців.

                       
        

Купити маринади від ТМ «VikShir» просто. Досить визначитися з самим м'ясом або ж овочами - і все! Ми пропонуємо Вам перед покупкою поспілкуватися з нашим менеджером, який підбере для Вашої страви найкращий варіант, а також, що дуже важливо, надасть Вам знижку на будь-який з маринадів. Навіщо ми це робимо, запитаєте Ви? Дуже просто, ми хочемо Вас долучити до наших смаків. Перед нами стоїть завдання, як можна більше знайти шанувальників натуральних і смачних маринадів. Чим більше Ви будете пробувати нашу продукцію, тим більше у нас є можливість створювати більш унікальні і цікаві маринади.

Ціна маринаду дуже сильно залежить від складових інгредієнтів. Готуючи самостійно маринад, Ви витратите не тільки грошові кошти, а й свого часу на роботу. Ми хочемо все це зробити за Вас. Роблячи маринади на різних натуральних основах, гарантовано отримаєте відмінний результат на кінцевому продукті.

Маринади для м'яса, риби, овочів - це завжди відмінне рішення. Маринади для м'яса, риби, овочів від ТМ «VikShir» - це ще й успіх з гарантією на гарне приготування Ваших страв.

Все вирішено! Ми рекомендуємо нашу продукцію. Отримайте задоволення від Ваших страв. Пам'ятайте, ми готові зробити маринад таким, щоб Ви завжди були задоволені і здивовані. Смаків дуже багато, залишилося підібрати смак маринадів саме для Вас.