Ноу-хау від ВІКШИР

Бути гурманом - не означає просто любити вишукану їжу,
Це означає мати хоробрість щось спробувати!

Широкоступ ТетянаЩо таке «ноу-хау від ВІКШІР» - це перш за все нове віяння і розуміння як легко і просто можна змінювати свої смаки і звички в їжі та напоях за допомогою наших технологій.

Кожна нова позиція створюється на основі Ваших переваг і побажань. Так-так, саме завдяки Вам, ми запускаємо нові проекти і дивимося, як ці новинки допомагають у вирішенні різних проблем з приготуванням нових страв і різноманітністю вже звикли для Вас страв.

Сьогодні ми ставимо для себе завдання саме створювати і виробляти тільки якісні і натуральні продукти. Це не просто данина моді, це - перш за все наше з Вами здоров'я і життя. Наша продукція реально допомагає людям досягати своїх цілей бути кращими у своїй харчової галузі.

Ми вирішили мінімум зусиль спрямовувати в бік реклами і максимум зусиль спрямувати на дослідні роботи, тим самим, покращуючи якість і більш приносячи користі Вам.

Дуже важливо! Всі наші продукти об'єднуються якістю. Ми постійно вчимося, відвідуємо різні семінари і проходимо навчання в харчовому напрямку. Іноді, а точніше найчастіше, буває дуже складно створити продукт, який був би найкращим і якісним. Але, ми завжди досягаємо своїх поставлених цілей. Тому, ми гарантуємо найвищу якість нашої продукції.

Ми єдина в Україні компанія, яка є розробником і виробником натуральної продукції, отриманої на основі молекулярних технологій. Наші хіміки-технологи створили технологію, при якій продукція виходить якісної, натуральної і корисною для людства, одночасно. Всі наші розробки, а в подальшому і вся продукція, створювалася на власній базі за сприяння хіміків-харчовиків і технологів з багаторічним стажем, а також зарубіжних фахівців в даній галузі харчової промисловості.

Ми гарантуємо відмінний результат ваших страв


На цьому ринку ТОВ «ВІКШИР» необхідні, в першу чергу, для того, щоб наше населення і конкретно ВИ, отримували тільки натуральну і перевірену продукцію. Адже дуже важливо, що ми їмо, а також, як ми ставимося до свого харчування і, відповідно, свого здоров'я. Завдяки технологіям «VikShir», ми плануємо поліпшити якість приготованих страв і подарувати можливості отримувати від життя максимум задоволень. Адже наш основний лозунг «Технологія смаку без обмежень».

Молекулярна кухня - це свіжий погляд на спеції. Ви можете собі їх дозволити. Тільки Вам вирішувати, як і за рахунок чого, покращувати харчування і здоров'я.

Натуральне копчення
запах копчення завжди викликає бажання
Солі з прянощами
наповнює Ваш продукт благородством і смаком
Спеції
отримайте від життя максимум задоволень
Соуси
натуральні яскраві, насичені та пікантні смаки
Суміші спецій
посильте смак і додайте оригінальність своєму блюду
Маринади
краще та швидке рішення для м'яса, риби і овочів
Салатні заправки
салати стають соковитими, смачними і привабливими
Розробка рецептур
унікальний продукт для Вашого підприємства
Яким основним напрямком є ​​виробництво "VikShir"?
Основним напрямком є ​​виробництво сумішей спецій широкого застосування. Під сумішами спецій ми маємо на увазі два види продукції:
  • Сухі, добре поєднуються суміші, які облагородять будь-який, що готується продукт. Ваші страви гарантовано будуть ексклюзивними і унікальними, завдяки цій продукції;
  • Рідкі суміші спецій, які інакше можуть називатися, маринадом.

Така продукція, як копчені: сіль, паприка, томати і т.д., отримана в результаті копчення в спеціальних шафах, під наглядом технологів і хіміків, є «фішкою» «VikShir». Адже дана продукція отримана природним і натуральним, екологічним, копчення, що дуже важливо.
Навіщо мені потрібно купувати продукцію "VikShir"?
Вигоди і переваги нашої продукції в тому, що кожен споживач отримує тільки позитивний, кінцевий результат від використання «VikShir». При цьому Ви вирішите ряд своїх завдань, які завжди виникають при приготуванні страв:
  • Як додати будь-якому Вашому блюду цікавий і насичений смак, який завжди і всім буде подобатися, при цьому використовуючи, тільки натуральні і природні підсилювачі смаку;
  • Що необхідно зробити, щоб будь-який приготовану страву мало бездоганним смаком і, найголовніше, щоб його все запам'ятали;
  • Як в «століття економії» урізноманітнити меню, при цьому витрачаючи мало фінансів і часу;
  • Як будь-яку страву зробити більш дорогим, при цьому використовуючи тільки доступні і корисні продукти.
Це все можливо здійснити вже сьогодні, завдяки нашим сумішей спецій, а також іншої продукції.

Наші досягнення

0місце
у натуральному копченні
0+
розроблених рецептур
0+
перемог у конкурсах
0%
Гарантія Якості

Відгуки

наші покупці говорять з вдячністю о нас

Наша продукція представлена