Розробка рецептур

Розробка рецептур від нестандартних технологів і унікальних розробників сучасності!

Дуже часто нам доводиться стикатися з тим, що є божевільна кількість ідей, які б приносили Вам прибуток і задоволення, але не вистачає технічних знань на її втілення.

Тепер все по порядку:

  1. Ви хочете розробити нові продукти харчування і все, що з цим пов'язано, при цьому не мають аналогів на українському ринку?
  2. У Вас вже є свій продукт, але Ви хочете збільшити Ваш прибуток, знизивши при цьому собівартість продукції?
  3. Ваш продукт хороший, але якби його вдосконалити, при цьому поліпшити її якість або окремі характеристики, не витрачаючи великих ресурсів?
  4. Ви плануєте налагодити і запустити власне виробництво будь-яких продуктів харчування, але Вам нікому розробити рецептури?
  5. Крім того, Вам потрібна розробка технологічних інструкцій, ТУ та інших документів, які необхідні для виробництва якісної і відповідає всім вимогам продукції?

Тоді дозвольте Вам запропонувати наші послуги

Чому ми?

1. Ми - це хіміки і технологи, які розуміємо, з чого складається той чи інший продукт, грунтуючись на лабораторних дослідженнях.

2. Розуміємо всі секрети успіху практично кожного якісного продукту, а саме, все починається з розробки продукту необхідного Вам зразка. Адже, основна «фішка» криється саме в складі продукту, в його хімічному складі, який і визначає його властивості, відповідає зокрема, за безпеку готового продукту і комфортність його приготування.

3. Створені нами рецептури не мають будь-яких неточностей. А значить стають Торговою маркою і брендом Вашого підприємства. В результаті чого, у Вас є належної якості випускається продукт; підвищує конкурентоспроможність і забезпечує легку її реалізацію.

4. Ми доводимо, що розробка на нашому обладнанні з нашими фахівцями 100% відповідають Вашим очікуванням.

100% ГАРАНТІЇ від НАС

1. Нерозголошення інформації про Ваш продукт, підписану нами і Вами.

2. Якщо Вам не подобається наша робота - повернення грошових коштів від нас Вам.

3. Виконання своїх зобов'язань, згідно підписаного договору з Вами

4. Унікальність готового продукту належить Вам і тільки Вам.

5. Обслуговування і консультації по даному продукту завжди і всюди.

6. За Вами закріплюється спеціаліст, який буде Вам допомагати в запуску Вашого продукту.

У Вас є ідеї, ми їх можемо втілити в життя!