Солі з прянощами

Різні солі з прянощами «по-вікшірскі» - це в першу чергу, новий погляд на смакові якості. Саме, завдяки цим композиціям, можна отримати оригінальне смакове рішення Вашим кулінарних виробів.

У чому полягає оригінальність? Відповідь дуже проста - в насиченні різних солей різними спеціями, прянощами, маслами і натуральними соками.

                                

Вигода і перевага? Насичена морська сіль обволікається ефірами і маслами, тим самим, зберігаючи всі природні властивості. Це дає можливість зберігати тривалий час аромат спецій. Адже, не секрет, знаючи, що ефіри з спецій швидко випаровуються і приправа вже не така ароматна стає. У нашому випадку, все цікавіше. Завдяки технологіям, спеції зберігають свої властивості і не втрачають їх тривалий час, будучи відкритими.

Купити сіль з прянощами зараз дуже просто, більш того, існує маса рецептів їх приготування. Вони прості і легкі в приготуванні. Сіль з прянощами в нашому виконанні відрізняється тим, що сіль проходить дуже складний етап насичення. Приготування нашої солі має на увазі, що спеції, які входять до складу, «як би обволікають» кристали солі, насичують її своїми ефірами і маслами.

Зверніть увагу! Сіль, наповнена спеціями і соками, дуже насичена. Дозування повинна бути мінімальною. Продукт дуже економічний, а найголовніше, наповнює Ваш продукт благородством і «дорогим смаком».

Ми рекомендуємо її спробувати хоча б раз, для того, щоб зрозуміти справжню різницю з іншими приправами. Ці солі настільки універсальні, що готувати з нею дуже просто. М'ясо, риба, різні перші страви, салати, напої - це те, що відмінно підкреслять смак і аромат наші пряні солі.

Купити сіль з прянощами від VikShir - це можливість поліпшити свої страви, а також їх урізноманітнити.

Ми даємо все необхідне для Вас. Більш того, ми можемо рекомендувати Вам свої рецептури з нашою продукцією, які вже сьогодні зарекомендували себе в різних ресторанах і кафе.

Купуючи сіль з прянощами - гарантовано будете захоплені!

Висновок:

Якість продукції знаходиться на дуже високому рівні, що гарантовано принесе Вам успіх в приготуванні страв і дозволить урізноманітнити будь-яке меню.

Ціна на нашу продукцію дуже зручна і дозволена будь-якому клієнту.

Можливість використовувати наші рецепти для досягнення своїх цілей.