Французька сіль з цитрусами

Французская соль з цитрусами
Артикул товара: 164-00
упаковка
Збільште кількість в замовленні та отримайте знижку!
ціна за упаковку:25,00 грн
сума замовлення:25,00 грн
ваша знижка:0,00 грн
Кількість:
Запросити нестандартну фасовку або оптову партію
Опис

Суміш є універсальною приправою і використовується для приготування супів, соусів, м'ясних і рибних страв, овочевих салатів, маринадів. По праву належить до економічного рішенням багатьох приправ! Простота в застосуванні. Підходить для будь-яких страв. Увага! Містить сіль, будьте обережні при солінні. Якість всіх складових надійно зберігає багатошарова упаковка з алюмінієм і застібкою zip-lock, що робить їх використання зручним і дозволяє довше зберігати смак і аромат після відкриття упаковки.

Хто був в Парижі, той відразу впізнає цей знайомий аромат і смак приправи. У Франції її люблять дуже сильно додавати в усі страви і навіть коктейлі. Примітно те, що ця сіль тільки називається сіллю, хоча в ній за складом самої солі не більше 30 відсотків. Трави, прянощі, спеціі- ось основа основ цієї легендарної солі.

ТОВ «ВІКШИР» звичайно не знає основний рецепт цього шедевра, його мало кому розкажуть. Але ми готові ризикнути і запропонувати свій, не менш дивовижний рецепт даної приправи.

Давайте разом з нами експериментувати і створювати. Найголовніше, ця сіль підходить до всього. Особливо хочу підкреслити, саме для супів. Яких супів? - саме для всіх простих і особливих.

Особисто наші дегустації проходили на перших стравах і вразили всіх своїми ароматами, смаковими характеристиками і найголовніше, оригінальністю, натуральністю і запахами, що хочеться просто є і отримувати задоволення і насолоди від прийому їжі. Погодьтеся, ця сіль варто того, щоб вже отримувати насолоду від прийому їжі?

Завантаження коментарів... Коментар буде оновлено пізніше 00:00.

Напишіть ваше запитання або коментар ...
символи вліво.
Ви гість
або розмістити в якості гостя