Мексиканська сіль

Артикул товара: 162-00
упаковка
Збільште кількість в замовленні та отримайте знижку!
ціна за упаковку:36,00 грн
сума замовлення:36,00 грн
ваша знижка:0,00 грн
Кількість:
Запросити нестандартну фасовку або оптову партію
Опис

Ароматна сіль преміум якості з поєднанням приправ і прянощів. Відмінне рішення для м'ясних страв. Якість всіх складових надійно зберігає багатошарова упаковка з алюмінієм і застібкою zip-lock, що робить їх використання зручним і дозволяє довше зберігати смак і аромат після відкриття упаковки.

Відповідайте собі на одне питання: хочете чогось такого, смачненького і особливого, чого ще ніколи не пробували? Якщо відповідь так! Тоді саме ця сіль здивує і приємно порадує Ваші смакові рецептори.

Описувати весь склад немає сенсу, найголовніше, що це натуральний, сертифікований продукт, який допоможе у вирішенні приготування страв.

Напевно, було б простіше, як на багатьох сайтах, розмістити купу рецептів із застосуванням цієї солі, але ми вирішили цього не робити, а просто показати її переваги перед іншими приправами.

Отже, перевага 1: Простота.

Навіть проста класична яєчня буде до смаку інша, якщо її посолити трохи на неї.

Перевага 2: зручність.

Зручна упаковка з зіп-замком. Більш того, упаковка зберігає всі ефіри спецій і довго буде готова до використання.

Перевага 3: ефективно.

Смаковий ефект помітний відразу, як тільки нанесли на своє блюдо. Аромат, якою володіють ці спеції з сіллю, просто вражають своєю технологією і смаковими ефектами.

Перевага 4:

Технологія цього продукту створюється більше 10 днів. Тоді, коли багато суміші просто змішуються в різних пропорціях, ця сіль насичується на свої власні можливості і природними ефірами спецій і прянощів. А насичені спеції-це смаковий хіт і бажання творити й урізноманітнити свої смакові пристрасті.

Перевага 5. Ви отримуєте завжди тільки найкращі продукти. На доказ зробіть ось що:

Візьміть цю приправу, і Ви це все відчуєте в дії і реальності. А якщо вона Вас не здивує, тоді ми прислухаємося до Вашої думки і ще сильніше будемо працювати над нею.

Перевага 6: ...

Можете доповнити його, залишивши свої відгуки та коментарі, а ми їх пропишемо. Тим самим ми підтверджуємо, що цей продукт гідний бути народним. Володіючи тільки якістю, натуральністю і новизною.

Завантаження коментарів... Коментар буде оновлено пізніше 00:00.

Напишіть ваше запитання або коментар ...
символи вліво.
Ви гість
або розмістити в якості гостя