Смакоароматична суміш "Хавадж"

Смакоароматична суміш
Артикул товара: 40-00
склад: чорний перець, кумін, куркума, кардамон, коріандр, гвоздика
упаковка
Збільште кількість в замовленні та отримайте знижку!
ціна за упаковку:26,00 грн
сума замовлення:26,00 грн
ваша знижка:0,00 грн
Кількість:
Запросити нестандартну фасовку або оптову партію
Опис

Хавадж - дуже популярна і харизматична суміш в Ізраїлі. Вона використовується для овочів, м'яса на грилі, приготування соусів.

Унікальність суміші спецій "Хавадж" від ТМ "VikShir" - це поєднання непоєднуваних продуктів. Основним напрямком застосування цієї приправи, є саме приготування перших страв (супів), овочевих запіканок, м'ясних делікатесів, де "Гра смаків" буде присутня у Вашій страві. Приготовлені тушковані блюда, можливо і в "горщиках" привернуть Вашу увагу своїм ароматом і чудовим смаком.

Зверніть увагу, що ця харизматична суміш, здавалося б, проста в приготуванні. Все не так просто! Головною особливістю цього приготування, є те, що кожна спеція піддається попередній обробці. Не рекомендується, просто взяти все спеції і обсмажити, буде порушений основний баланс між смаками і ароматом. Адже кожна спеція унікальна в своєму роді (ефіри, масла і т.д.) і тому вони (спеції) проходять свій етап приготування, і тільки після цього їх перемелюють у різних млинах і з'єднують. Спробувавши в нашому виконанні дану приправу, Ви відчуєте різницю, ГАРАНТОВАНО!

Завантаження коментарів... Коментар буде оновлено пізніше 00:00.
  • Ваше повідомлення на розгляді.
    Борислава
    Цікава та смачна приправа.Нагадує приправу,яка в Ізраїлі є.
Напишіть ваше запитання або коментар ...
символи вліво.
Ви гість
або розмістити в якості гостя