Болгарська приправа "Шарена Сол"

Болгарська приправа "Шарена Сол"
Артикул товара: 36-00
Склад: червоний болгарський перець, чабер, пажитник, печена мелена кукурудза, чорний перець, коріандр, перець чилі, морська сіль.
упаковка
Збільште кількість в замовленні та отримайте знижку!
ціна за упаковку:27,00 грн
сума замовлення:27,00 грн
ваша знижка:0,00 грн
Кількість:
Запросити нестандартну фасовку або оптову партію
Опис

Болгарська приправа "Шарена Сол" по праву належить одній з найвідоміших і універсальних сумішей спецій з морською сіллю. Використовуючи її для бутербродів, Ви, однозначно, отримаєте задоволення!

Болгарська приправа - це суміш морської солі зі спеціями і прянощами. Це, безумовно, дуже смачно і органічно. Торгова марка "VikShir" пропонує свій варіант даної продукції, а саме:

  • Насичувати сіль коріандром, пажитник, перцями, приправляючи заздалегідь приготовленою копченою кукурудзою, попередньо її перемолотою, на млинах. Отриманий смак варто таких фізичних і енергетичних витрат. В результаті - поєднання смаків і ароматів відображається на кінцевому Вашому продукті. Застосовувати дану «родзинку» ми рекомендуємо всюди. Навіть бутерброди, приготовані з цією сіллю, відрізняються особливим смаком і ароматом.
  • Використовуються тільки натуральні інгредієнти, тому що на молекулярному рівні, можна наситити тільки якісні спеції, які багаті своїми ефірами і маслами.
    Останнім часом наші клієнти знайшли застосування даної приправі при приготуванні сиру, хлібобулочних виробів (коржі) і овочів.

Пробуйте і отримуйте свої кулінарні шедеври!

Ціна зазначена за 50 грам, але, за Вашим бажанням, можливі різні фасування, в тому числі: оптові продажі, продаж за безготівковим розрахунком.

Завантаження коментарів... Коментар буде оновлено пізніше 00:00.

Напишіть ваше запитання або коментар ...
символи вліво.
Ви гість
або розмістити в якості гостя